WooCommerce Start

WooCommerce Start 2017-10-30T10:45:49+00:00
Sklep internetowy WooCommerce - Pakiet START

PAKIET SKLEP INTERNETOWY WORDPRESS WOOCOMMERCE – START

Sklep internetowy, Twój początek w e-biznesie. Szukasz nowoczesnego, responsywnego sklepu internetowego, przyjaznego Google i łatwego w obsłudze. Często przemieszczasz się i sklep internetowy musi być łatwy do zarządzania na urządzeniach mobilnych.

To dobrze, to właściwe miejsce. Trafiłaś/trafiłeś do świata sklepów internetowych WooCommerce będących poteżnym rozszerzeniem systemu WordPress. W 4 pakietach zawarliśmy całą ścieżkę rozwoju Twojej firmy od początków i ostrożnej inwestycji po ultra rozbudowany system, gdzie nie ma miejsca na żadne limity.

Pakiet START w ramach oferty sklepu internetowego WordPress WooCommerce to kompletny zestaw usług jednorazowych, które potrzebujesz, by pewnie rozpocząć sprzedaż w Internecie. Profesjonalny szablon, pełna konfiguracja, szybki serwer hostingowy skrojony specjalnie pod WordPress.

To wszystko czeka na Ciebie właśnie tutaj. Jeżeli masz wątpliwości, pytania pisz do Nas, dzwoń. Z przyjemnością pomożemy.

START

4850PLN
jednorazowo
  • Cena Brutto
  • Wzór umowy: PDF

WYSTARTUJ PEWNIE I BEZPIECZNIE Z KLASĄ

  • Wykonanie sklepu internetowego WooCommerce
  • Konfiguracja nielimitowanej ilości skrzynek email w domenie Klienta
  • Instalacja i konfiguracja certyfikatu SSL Klienta*
  • Konfiguracja Newslettera
  • Wprowadzenie do 20 produktów

* Instalacja certyfikatu SSL dostarczonego przez Klienta. Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu o zakup certyfikatu w portalu CloudFlare połączony z usługą konfiguracji samej usługi CloudFlare – Cena konfiguracji w systemie CloudFlare 200 PLN jednorazowo + 5USD miesięcznie za sam certyfikat